Tecrübeli Analistten SOL, DOGE ve BTC Tahminleri: Ya Ol Ya Öl!

Tecrübeli bir kripto analisti Solana’nın ‘ya ol ya öl!’ seviyesinde olduğunu söylüyor. Analist ayrıca Bitcoin ve Dogecoin’e bakış açısını güncelliyor. Bu bağlamda analist BTC ve DOGE için kritik seviyelere dikkat çekiyor.

Analist: SOL 140 doları tutamazsa daha fazla düşer!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasasında gelgitler devam ediyor. Lider kripto Bitcoin 70 bin dolara doğru yükseldikten sonra 67 bin dolara dalış yaptı. Bu belirsiz ortamda analistler tokenler için kritik seviyelere dikkat çekiyor. Credible Crypto takma adlı popüler analist, Solana’nın destek olarak 140 doları tutamaması halinde düşeceğini öngörüyor. Bu doğrultuda analist, şu açıklamayı yapıyor:

SOL: Bu, bizi 115 dolarda aralığın en düşük seviyelerine doğru bir erimeden alıkoyan son şey. Çünkü burası biraz rahatlama görme olasılığı en yüksek bölge. Buradaki short’lardan tamamen çıktım ve ne tür bir tepki alacağımızı görmeyi bekliyorum. İyi haber şu ki, hem SOL hem de DOGE, BTC’nin aralığımızın en düşük seviyelerine ulaşmasıyla aynı anda kendi ‘yal ol ya öl’ seviyelerine ulaştı. Birleşmeyi görmek güzel ve eğer BTC burada tersine dönerse DOGE ve SOL da (en azından geçici olarak) tersine dönecek. Şu anda benim tercih ettiğim (en mantıklı) senaryo bu.

Kaynak: Credible Crypto

Grafiğine göre analist SOL’un yükseliş trendinde kalabileceğini ve düşüşe geçmeden önce 230 dolara ulaşabileceğini öne sürüyor. Bu arada Solana, son 24 saatte %5,6 düşüşle yazı sırasında 149 dolardan işlem görüyordu.

Credible Crypto: DOGE için kritik seviye 0,13 dolar!

Daha sonra analist, popüler meme coin’i Dogecoin’i (DOGE) ele alıyor. Analist, DOGE fiyatının yaklaşık 0,19 dolara sıçraması için destek olarak 0,13 doları tutması gerektiğini söylüyor. Bu bağlamda Credible Crypto, şu analizlerini paylaşıyor:

Kripto Twitter yarın 1 dolara gideceğimizi söylediği için zirveyi satın aldıktan sonra DOGE long’larınızdan çıkma şansı istiyorsanız, bu bölgeyi burada tuttuğumuzu umsanız iyi olur. Bu, üç gün önce biraz rahatlama için potansiyel sıçrama bölgesi olarak işaretlediğim bölge ve şimdi geldik.

Kaynak: Credible Crypto

Bu arada Dogecoin (DOGE), son 24 saatte hafif artışla yazı sırasında 0,1431 dolardan işlem görüyordu.

BTC’nin yükseliş eğilimi, 60.000 doları tutamazsa sona erer!”

Son olarak analist, lider kripto Bitcoin’i (BTC) masaya yatırıyor. Analist, BTC’nin mevcut yükseliş eğiliminin, destek olarak 60.000 doları tutamazsa sona ereceğini söylüyor. Credible Crypto, bu tahminini şu şekilde izah ediyor:

Menzilimizin en düşük seviyelerine ulaşamadık ve BTC’deki orijinal aşağı yönlü hedefim şimdi vuruldu. Teklifler 62.000-65.000 dolar seviyesinde kalmaya devam ediyor. Talepler fiyatın üzerinde 67.000-68.000 dolar olarak ortaya çıktı. Bu aşamada BTC ve izlediğim çoğu altcoinler, aradığım aşağı yönlü hedeflere ulaştı … BTC’nin üzerinde çalışabileceği bir alan var, zira sadece 60.000 doların altında işler endişe verici görünüyor.

Kaynak: Credible Crypto

Analist, Bitcoin’in daha düşük seviyelere indikten sonra sıçrama yapabileceğini ve yaklaşık 77.000 dolara yükselebileceğini öne sürüyor. Bu bağlama analist, “Kırmızı dalgalı çizgi ortaya çıktı. Yeşil dalgalı çizgi henüz tezahür etmedi. Bakalım tezahür döngüsünü tamamlayabilecek miyiz?” diyor.

Kaynak: Credible Crypto

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x